• Telefon: 519 348 337
  • ul. Aleksandra Orłowskiego 2, 51-637 Wrocław

O nas

Nasz prywatny gabinet gwarantuje odpowiednie wsparcie i zrozumienie podczas walki z uzależnieniem od alkoholu terapią awersyjną

Nasz nowocześnie wyposażony gabinet specjalizuje się w leczeniu uzależnień od alkoholu za pomocą wszywki alkoholowej Esperal. Przez wiele lat naszego działania na rynku udało się nam pomóc już wielu osobom z problemem alkoholowym. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, wykazujemy się dużą empatią i zrozumieniem, gdyż wiemy, jak złożoną chorobą jest alkoholizm.

Nasi pracownicy to tylko wykształceni i odpowiednio przeszkoleni do pracy z osobami uzależnionymi ludzie. Każdy z naszej kadry wykazuje dużo zrozumienia i cierpliwości, odpowiada wyczerpująco na wszystkie nurtujące pytania. Kadra medyczna obejmuje z kolei wykształconych i doświadczonych lekarzy, którzy ciągle doszkalają się w kwestii uzależnień.

Jeżeli czujesz, że masz problem z alkoholem, nie zwlekaj, zgłoś się do naszego gabinetu, by rozpocząć walkę o lepsze jutro!

Zadzwoń do nas, porozmawiajmy.

Nasz specjalistyczny gabinet to wyjątkowe miejsce, gdzie spotkasz wykwalifikowanych lekarzy, którzy pomogą Ci zawalczyć o lepsze jutro!

Lata doświadczeń pokazały nam, że każdy przypadek uzależnienia od alkoholu jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Nasi lekarze specjaliści są do Twojej dyspozycji – wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i udzielą Ci szczegółowych informacji na temat zabiegu wszywki alkoholowej Esperal.

Już dziś zgłoś się do naszego gabinetu i rozpocznij walkę o nowe życie, wolne od alkoholu. Wiemy jak ciężka jest utrata kontroli nad własnym życiem, dlatego chcemy pomóc jak największej ilości osób powrócić do zdrowia i cieszenia się z każdej chwili w trzeźwości.

Pamiętaj, że uzależnienie od alkoholu sprawia problemy nie tylko Tobie, ale również osobom z Twojego najbliższego otoczenia, co powinno być dodatkową motywacją do rozpoczęcia leczenia.

Nasz gabinet wyposażony jest w nowoczesny i profesjonalny sprzęt. Stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego wszystkie sprzęty są sterylne, a nasze miejsce pracy regularnie dezynfekowane, po to, byś czuł się u nas jeszcze bezpieczniejszy. Wiemy również, jak stresującym przeżyciem może być przyjście i poproszenie o pomoc, dlatego staramy się stwarzać rodzinną i przyjazną atmosferę wolną od stresu.